İade & Şikayet Prosedürü

Satın alınan ürün ya da ürünler ile ilgili, iade sürecinde dikkat etmeniz gerekenler ve dogaldoktor.net’ in  iade kabul şartları aşağıda yer almaktadır.

Garanti Şartları

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünler ile ilgili garanti desteğini ürün içerisinden çıkan servis listesinden size en yakın olandan talep edebilirsiniz.

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

  • İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür.
  • İade veya değişim talebinizi neden belirterek gumussuyum.com@gmail.com adresine e-posta gönderebilir veya 0505 702 41 88 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
  • İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu veya ambalajı açılmamış şekilde ve varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  • Hijyenikliği bozulabilecek ürünlerin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.
  • Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
  • İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.
  • Kişisel bakıma yönelik ürünlerin kutusunun veya jelatinin açılması ya da ürünün kullanılması halinde iadesi mümkün değildir.
  • Kredi kartı ile satın alınan ürünlerde, ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılmak üzere ilgili bankaya talimat verilecektir.

Şikayet

Ürünlerimiz ve sunulan hizmetler ilgili tüm şikayetlerinizi gumussuyum.com@gmail.com e-posta adresine veya 0505 702 41 88 numaralı telefonlarımıza, her gün ve her saat olmak üzere iletebilirsiniz. Şikayetleriniz 1 işgünü içerisinde değerlendirilerek tarafınıza bilgi verilecektir.